SV Lycurgus / Nieuws / Train(st)er Vrouwen 1 gezocht

Train(st)er dames 1 gezocht


S.V. Lycurgus is met ingang van het seizoen 2024-2025 op zoek naar één enthousiaste train(st)er voor dames 1 die de toekomstige voetbalgeneratie vorm wil geven!


S.V. Lycurgus heeft sinds jaar en dag een sterke en gezellige damesafdeling, waarbij het eerste dameselftal op dit moment uitkomt in de 3e klasse. Voor volgend seizoen is de doelstelling om bij de bovenste ploegen mee te draaien. Het huidige team bestaat uit een gezellige en enthousiaste mix van ervaren speelsters en jong talent. Al met al, een groep met veel potentie.


Om de genoemde ambitie in te vullen zijn we op zoek naar een train(st)er die deze klus als een uitdaging ziet en met enthousiasme en energie deze groep vorm wil gaan geven. Als trainer van dames 1 ben je actief betrokken bij de ontwikkeling van onze damesafdeling. Je hebt daarbij nauw contact met de andere trainers (VR2, VR3, VR4 en de MO-trainers). Binnen de club is er veel technische voetbalervaring aanwezig, dus je kunt altijd op ondersteuning rekenen.


We zoeken een train(st)er die:

 

Wat wij bieden:

     OF

 

Vragen of direct solliciteren? Wij zijn te bereiken via e-mail: dames@svlycurgus.nl