Bestuur

Omdat onze vrijwilligers overdag aan het werk zijn zal de respons wat langer duren en zal niet ieder telefoontje beantwoord worden.

Functie

Naam

E-mail

Telefoon

Overig

Voorzitter

Arjan den Broeder a.i.  

 voorzitter@svlycurgus.nl



Secretaris

Diet Kunst

 secretaris@svlycurgus.nl

 06-51988246

Schuitendiep 47, 9711 RB Groningen

Penningmeester

Herman Hendriks

 penningmeester@svlycurgus.nl


Gironummer: NL09INGB0001242040

t.n.v. sv Lycurgus

Algemeen Lid (Commissies)

Mieke Hendriks

 commissies@svlycurgus.nl



Algemeen Lid (PR & Communicatie)

Matthijs Beuker  

 communicatie@svlycurgus.nl



Senioren Heren / Elftalzaken  

Robert Niewzwaag  

 elftalzaken@svlycurgus.nl



Senioren Dames / Elftalzaken  

Rob Snijders

 damesteams@svlycurgus.nl



Jeugdafdeling

Arjan den Broeder  

 jeugdafdeling@svlycurgus.nl


 Jeugdcoördinatoren  


Wedstrijden en organisatie


Functie

Naam

E-mail

Telefoonnummer

Overig

Wedstrijdsecretariaat

Jacob Boekweg 

 wedstrijdsecretaris@svlycurgus.nl

06-53176605  


Wedstrijdplanning

Mieke Hendriks

 wedstrijdplanning@svlycurgus.nl



Ledenadministratie

Hans Spiering

 ledenadministratie@svlycurgus.nl


Schuitendiep 47, 9711 RB Groningen  

Kantinezaken

Jan Schiphorst

 kantinecie@svlycurgus.nl  

06-13803769  


Webredactie


 webredactie@svlycurgus.nl