SV Lycurgus / Nieuws / Trainers en/of begeleiders gezocht voor de jeugd!

Deze foto van Erik Nieborg was zo’n beetje wereldnieuws. Arjen Robben, grensrechter!

Arjen kennende vindt hij dat zelf helemaal niet zo bijzonder, hij doet dat namelijk omdat hij vindt dat het heel gewoon is om als ouder bij te dragen aan het sportplezier van zijn kinderen. Net zo gewoon als een ontbijtje klaarmaken, hun kleren wassen en de kinderen (jawel, op de fiets….) wegbrengen en ophalen van school. 

Voor iedere club is de inbreng van ouders/verzorgers een absolute noodzaak. Zonder deze inbreng is het niet mogelijk een club draaiende te houden met als gevolg dat…….. kinderen niet of minder kunnen sporten.  

Bij Lycurgus zijn er nog een aantal teams die trainers, leiders en begeleiders nodig hebben om te kunnen trainen en hun wedstrijdjes te kunnen spelen. Denk je geen verstand van voetbal of begeleiden te hebben? Geen probleem, de club begeleid je graag. 

Wat is er leuker dan je kind stralend over het veld te zien dartelen? Je beleeft het van dichtbij als je er bij bent!  Dus schroom niet en meld je aan bij sv Lycurgus als trainer en/of begeleider.


Namens uw kind:  Bedankt !


jeugdafdeling@svlycurgus.nl

hjo@svlycurgus.nl