SV Lycurgus / Nieuws / Workshop In--Bloom

Geslaagde workshopavond bij SV Lycurgus onder leiding van In-Bloom.

Maar liefst 25 jeugdtrainers van sv Lycurgus hadden zich aangemeld voor deze leerzame workshop. 

Om 19.30 trapte HJO Arnold van der Kooi de eerste van drie sessies af met een korte inleiding maar gaf daarna al snel het stokje over aan workshopleiders Laurens Bloem en Leon Balkema.   

In het theoriegedeelte werden de trainers meegenomen aan de hand van een aantal punten die je mee kunt nemen in je rol als trainer/coach waarbij onder meer de volgende 3 punten aan bod kwamen;

1. Houd structuur maar bied ook vrijheid

2. Laat spelers ontdekken tijdens jouw training

3. Minder in één richting, meer variëren

Met de theorie nog vers tussen de oren werd de vertaalslag gemaakt naar het veld waar de trainers zelf in de huid kropen van de spelers door fanatiek deel te nemen aan het praktijkgedeelte. Onder bezielende leiding van Leon Balkema (trainer Be Quick JO18) was er een mooie opbouw te zien in de training en werd er nadrukkelijk aandacht besteed aan het werken vanuit één organisatie.

Met de hierdoor verkregen handvatten voor trainingen en wedstrijden werd er nog kort geëvalueerd. Met positieve reacties en veel energie vertrok iedereen huiswaarts en word er uitgekeken naar de volgende workshop op donderdag 25 november.