SV Lycurgus / Nieuws / SV Lycurgus en hoofdtrainer Rodney van der Hoek samen verder

SV Lycurgus en hoofdtrainer Rodney van der Hoek samen verder

We zijn blij om bekend te kunnen maken dat ook in het nieuwe seizoen 2022/2023 de samenwerking met Rodney van der Hoek als hoofdtrainer van SV Lycurgus zal worden voortgezet. Hoewel het in de Corona-tijd zeker niet eenvoudig is geweest om de moed er in te houden met alle beperkingen is dit met Rodney als inspirerende en creatieve hoofdtrainer toch gelukt.

Dit is een compliment naar Rodney en naar zijn selectie.

Graag wilden we dan ook de samenwerking komend seizoen voortzetten en gelukkig is gebleken dat dit gevoel wederzijds is.

We verwachten dan ook een spoedige en succesvolle voortzetting van het huidige seizoen en kijken daarnaast vooruit naar een mooi komend seizoen.


Het bestuur