Groote successen bij de JO9-1!

De JO9-1 heeft dit seizoen een talentvol team. Het seizoen begon al met het behalen van een district kampioenschap Noord in Leek. Daar waren de voorrondes voor het NK in Castricum waar we ons voor plaatsten. Ze zijn het hele seizoen ingedeeld in de hoofdklasse en hebben daarin op jaarbasis 1x verloren en 2x gelijk gespeeld. Zo werden ze in de najaarscompetitie al kampioen en ook in de voorjaarscompetitie werden alle teams verslagen en kregen de jongens afgelopen zaterdag weer een medaille om de nek. Verder deden ze in de winterstop mee in de zaal competitie en ook daar werd een kampioenschap behaald. Ook in de zaal was het milk boarding toernooi, waar Lycurgus JO9-1 als winnaar naar huis ging.
Op het NK voetbal in Castricum werd de 15 de plek behaald.
Voor komende zaterdag staat de bekerfinale op het programma. Ze spelen in Joure voor de noordelijke KNVB beker en strijden tegen: HZVV, Marum en LAC Frisia om de KNVB beker te winnen.
Wie zin heeft om te kijken, de eerste wedstrijd is om: 10.25uur!
Heel veel succes: Boaz, Sem, Luuk, Pelle, Tycho, Toon, Tim en trainer Jos! Jullie zijn toppers!